Tvořivý závěr roku

Blíží se konec roku a někteří z nás jsou v práci nuceni rok bilancovat a hodnotit, jiní to naopak dělají rádi i se svým soukromým životem. Dívají se zpět, co se v uplynulých 365 dnech stalo. Je dobré udržet si pohled na uplynulé dni, který jenom nesoudí a nevidí nedostatky, ale dokáže ocenit vše, co se stalo, co se povedlo i nepovedlo. Tak, abychom si dokázali přiznat chybu a těšit se z toho, co se povedlo, stejnou mírou. I bilancování roku může být tvořivé, zábavné a barevné. Děkuji časopisu Kreativ za milou spolupráci. Když budete mít chuť si zrekapitulovat rok kreativním způsobem, podívejte se do aktuálního vydání časopisu (vyšlo 7. 12. 2023). A jestli máte spíše chuť tvořivě naplánovat rok 2024 s celou rodinou, ve stejném čísle najdete také návod, jak na to.

Pochvala

TIP: Sledujte Kreativ tady na instagramu – každý den vám připomene, kdo má svátek nebo čím je daný den zajímavý a výjimečný.


Jestli vás článek inspiroval k zamyšlení a máte zájem se některému tématu věnovat osobně, kontaktujte mě e-mailem na boris@borisstepanovic.cz nebo telefonicky na +420 605 722 592. Bude mi ctí se s vámi potkat a doprovázet vás na cestě k hlubšímu sebepoznání a sebepřijetí.

Příspěvky prošly jazykovou korekturou a jsou psané bez pomoci AI.

Mohlo by vás také zajímat: K čemu je dobré bilancování?

Boris Štepanovič19 prosince, 2023