• Jste dlouhodobě ve stresu?
  • Potřebujete poradit v náročné pracovní situaci?
  • Stojíte před rozhodnutím, jakou práci vzít nebo jakou cestou se vydat v kariérním postupu?
  • Nejsou pro Vás standardní termíny vyhovující?

Můžu Vám pomoct a poradit jak v pracovním, tak soukromém životě formou individuální terapie nebo konzultací.

Pro manažery a časově vytížené jednotlivce nabízím nově možnost terapeutických nebo poradenských sezení v netypických termínech. Ráno od 7:00 nebo večer po 20:00, a to i o víkendech.

Sezení v těchto termínech trvají 60 minut a stojí 1.000,- Kč. Vztahují se na ně stejné storno podmínky, jako u běžných termínů.

Mezi obvyklá pracovní témata patří konflikty na pracovišti, vyčerpání, podrážděnost, frustrace, potlačená zlost, ztráta pocitu smysluplnosti a radosti z práce.

V soukromí je často tématem pocit prázdnoty a neuspokojení, pochybnosti, nutkání k radikálním řešením, řešení partnerské krize, konfrontace s vlastními limity, nutnost odolávat tlaku a tíhy odpovědnosti.

Konzultace a poradenství lze využít při řešení konkrétního problému, životní situace nebo i jako prevenci. Konzultace probíhají formou schůzek o délce 60 min. Celkový počet schůzek závisí na Vaších potřebách a domluvě.

Individuální terapie nabízí možnost porozumět sám sobě a vychází z předpokladu, že jednotlivec je schopný najít sám cestu k řešení, které mu vyhovuje.

business2

Potřebujete odbornou pomoc?